Obecní dům Praha

PRODEJNA ZLATA V PRAZE
Zlaté Mince - Numismatika
budova Obecního domu
U Prašné brány č. 2
110 00 Praha 1

telefon  : 222 322 122
fax.       : 222 322 244


Zlato bylo vždy prostředkem pro spolehlivé uložení úspor. Již v době první republiky se začaly v Československu razit první zlaté mince, takzvané Svatováclavské dukáty. Pro generaci lidí kteří je nakupovali se tyto mince staly bezpečnou investicí v dobách kdy původní měnu nahradila měna protektorátní, po osvobození měna nová, po měnové reformě v roce 1953 zase nová měna a po rozdělení republiky další měna.

Se vstupem České republiky do Evropské unie byly zlaté mince osvobozeny od DPH. Díky tomu jsou nyní mnohem dostupnější a mohou sloužit pro bezpečné uložení úspor lépe než doposud.

Na adrese

Zlatemince.cz

prodáváme zlaté mince každému kdo chce disponovat skutečně "globální" měnou.

Do naší nabídky vybíráme kvalitní mince v špičkovém provedení 
a přijatelných cenách. Rádi Vám poradíme s výběrem titulu. Navštivte nás kdykoliv na adrese Zlatemince.cz , nebo si kupte některou 
z vybraných mincí právě teď! 

 

 
Zlaté mince vydávané ČNB pro sběratelské účely jsou vynikající příležitostí pro investici menšího rozsahu. 

Jsou raženy z ryzího zlata a oproti zlatým šperkům jejich cena více odpovídá světové ceně zlata.

Tím, že jsou vydávány v omezeném množství roste jejich cena spolu s poptávkou. Časem značně převyšuje hodnotu zlata. Nominální hodnota navíc garantuje odkoupení mincí.

Největšího zhodnocení prostředků dosáhnete nákupem mincí krátce po emisi. Po vyprodání všech vydaných kusů hodnota mincí prudce stoupá.

Technické parametry mincí včetně obsahu zlata jsou stanoveny zákonem a přísně dodržovány. K mincím je vydáván certifikát.

Zásilky odesíláme ve speciálních bezpečnostních obalech. Tyto obálky obsahují bezpečnostní prvky, které zajišťují , že nemohou být otevřeny bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí. Obálka je recyklovatelná.

Obal zásilky je záměrně zcela bez reklamních potisků. Chráníme tak především Vaše soukromí. 

Další informace naleznete na adrese Zlatemince.cz .

                                                 

 
Zlato slouží  k uchování hodnot. Zlatá cihla váží 400 troyských uncí, t.j. asi 12,5 kg. Každá má svůj certifikát. Přímo na ní je vyraženo identifikační číslo, název rafinérie, která ji odlila, její pečeť a údaj o ryzosti.

Troyská unce - značka Oz, váží 31,103496 g.Zlaté mince se razí nejčastěji ve váze 1 Oz, 1/2 Oz, 1/4 Oz, a 1/10 Oz.

Cena zlata se stanovuje 2x denně (v 10.30 a v 15.00 hod.)
pěti největšími obchodníky se zlatem. Tzv. London fixPrestižní časopis WORLD COIN NEWS vyhlásil českou minci s motivem Karla IV jako nejkrásnější zlatou minci roku 1999.

 

Doporučujeme navštívit :

DESET STOLETÍ ARCHITEKTURY - SADA ZLATÝCH MINCÍ
ČESKOSLOVENSKÉ DUKÁTY - KAREL IV

ČESKOSLOVENSKÉ DUKÁTY SVATOVÁCLAVSKÉ
SADA STŘÍBRNÝCH PAMĚTNÍCH MINCÍ ČR ŠPIČKOVÉ KVALITY
SADA STŘÍBRNÝCH PAMĚTNÍCH MINCÍ ČR BĚŽNÉ KVALITY
 
 
 

 Zlatemince.cz - Investiční zlato. Zlaté slitky, zlaté mince. Medaile České mincovny, mince ČNB. ©2013-2015 Zlaté Mince - Numismatika