Zlato MinceProdej investičního zlata
V Obecním domě v Praze na Nám. Republiky naleznete nějvětší prodejnu numismatiky a investičního zlata v Praze. Vchod služební vrátnicí z ul. U prašné brány.

PRODEJ INVESTIČNÍHO ZLATA PRAHAProdej Investičního zlata a numismatiky: Obecní dům, Praha


PRAHA 1, OBECNÍ DŮM
Vchod služební vrátnicí. Novým výtahem do II. patra.

Zlaté Mince - Numismatika
budova Obecního domu
U Prašné brány č. 2
110 00 Praha 1

tel.: (+420) 222 322 122
fax.: (+420) 222 322 244
e-mail: Praha@Zlate-Mince.cz

Po-Pá: 8.00 - 17.00
So-Ne: ZAVŘENO

 
Návštěvní řád - provozovna Praha / Vsetín / Bratislava:

Vážení zákazníci, pravidla stanovená návštěvním řádem, přispívají k větší bezpečnosti a diskrétnosti při nákupu investičního zlata.

V objektu je zakázáno používání fotoaparátu, kamery, mobilního telefonu a dalších záznamových zařízení. V celé budově je zákaz vstupu psů a nošení zbraní.

Pohyb osob v chráněných prostorech je monitorován a zaznamenáván kamerovým systémem a kontrolován bezpečnostní službou.

Platby v hotovosti:

Přijímáme hotovost pouze v českých korunách. Maximální výše platby je omezena částkou 250 000,- Kč. Návštěvníci mohou využít služeb Komerční banky ve vedlejší budově ke směně hotovosti nebo vložení částky přesahující 10000 EUR přímo na účet prodejce.

Úhrada platební kartou:

Z důvodů vysokých transakčních poplatků v případě nákupu investičního zlata nelze provést úhradu odebíraného zboží pomocí platební karty. Ve vedlejší budově Komerční banky je však k dispozici bankomat i pobočka Komerční banky, kde si můžete vyzvednout hotovost.

Zásilková služba:

Provozujeme i zásilkovou službu. Menší objednávky odesíláme ve speciálních bezpečnostních obalech. Tyto obálky obsahují několik bezpečnostních prvků, které zajišťují že nemohou být otevřeny bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí.

Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe. Věříme, že i Vy si oblíbíte tento jednoduchý, pohodlný a hlavně moderní způsob nakupování.

Zlato děláme my.:

Naše zlatnictví je originální především tím, že zde prodáváme zlato ryzí. Jeho ryzost je obvykle označována čtyřmi devítkami 999.9. To znamená že z 1000 dílů je 999,9 dílů čisté zlato. Bývá označeno jako 24 karátové zlato. Kanadská mince s javorovým listem ( Maple Leaf ) má ryzost dokonce ještě vyšší. Celých 999.99 dílů zlata. Vyšší ryzosti dnes dosáhnout ani nelze.


Investiční zlato na Slovensku:

Bratislava, Dunajská ulica 68. Investičné zlato na Slovensku


Investiční zlato na Moravě:

Přijďte se podívat i do naší expozice v budově Komerční banky ve Vsetíně. Najdete nás na Dolním náměstí ve funkcionalistické budově postavené významným československým architektem L. Hilgertem. Více zde


Investiční zlato v Praze:

V expozici v budově Obecního domu uvidíte nejvzácnější české mince z ryzího zlata a stříbra, švýcarské zlaté slitky i velké australské nugety. Z naší široké nabídky více než 9000 mincí ražených v mincovnách ve Vídni, Londýně i Paříži zde představujeme ty nejpoutavější.
Mám rád ZLATÉ MINCE .CZ
©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.